O firmie

www.bud-kop.pl

Nasz firma działa na lokalnym rynku od 2007 roku. Od samego początku zajmujemy się pracami ziemnymi. Usługi oferujemy firmom oraz osobą prywatnym. Główną gałęzią firmy jest świadczenie usług minikoparką.

Minikoparka to szybki i tani sposób na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac ziemnych. Dzięki niewielkiej wadze i wymiarach pozwala na wykonywanie prac w trudno dostępnych miejscach oraz o ograniczonej przestrzeni, a nawet wewnątrz hal czy budynków. Dzięki gumowym gąsienicą można pracować w ciężkim terenie (niedostępnym dla większych maszyn). Idealnie sprawdza się podczas pracy w terenie wrażliwym na uszkodzenia. Dzięki temu, że jest to maszyna pełnoobrotowa i wyposażona w skrętne ramie umożliwia swobodne odsypywanie urobku, a także możliwość kopania przy samej ścianie czy ogrodzeniu.

Przedni lemiesz koparki oraz zamontowanie łyżki skarpowej idealnie nadają się do zasypywania, zgarniania urobku oraz wyrównania lub ukształtowania terenu. 
Nasza minikoparka wyposażona jest w wiertnice umożliwiającą wiercenie otworów w ziemi. Urządzenie to wykorzystywane jest przy montażu ogrodzeń, słupów oraz innych konstrukcji. Wiertnica to idealne urządzenie do precyzyjnego i szybkiego wykonywania otworów.

Ponadto posiadamy wywrotkę, dzięki czemu możemy wywieźć lub dostarczyć wszelkie materiały sypkie niezbędne podczas wykonywanych prac.

Zlecenia wykonujemy na terenie Częstochowy oraz pobliskich powiatów. Między innymi: Kłobucki, Myszkowski, Lubliniecki.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace wykonywać precyzyjnie i fachowo. Zdobywane przez lata doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy, pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.